Vizyonumuz

Temiz ve yaşanabilir bir çevre yarınlara bırakacağımız en değerli mirastır,görüşüyle pil ithalatcıları ve imalatçıları derneğinin kuruluşundan 2007 sonuna kadar yönetim kurulu üyeliğini yaptık.

Misyonumuz

Tahtakalede 140m2 idari ve 150m2 depomuzla 11 kişiyle 1999den beri hizmet vermekteyiz.Türkiyenin çeşitli bölgelerinde 165 bayi ile çalışmakta ve bayilerimizi müşteri değil, iş ortağı gibi görmekteyiz. Devamlılık, kalite ve hizmet ilkemizdir.

Biz Kimiz

Firmamız 1989 yılından beri İstanbul Tahtakale de Maxell Markası ile çalışmaktadır. 1999 yılından itibaren Maxell micro pillerin Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız.

Maxell micro pillerinin yanında Oxford markası ile AG serisi alkalin micro pil, Şarjlı pil,Kuru pil, İşitme cihazı pili ve bakım gerektirmeyen kuru akü ithalat etmekteyiz. Bunun yanısıra Police markası ile aydınlatma ürünleri ithalatı yapmaktayız. Tahtakalede 140m2 idari ve 150m2 depomuzla 11 kişiyle 1999den beri hizmet vermekteyiz.Türkiyenin çeşitli bölgelerinde 165 bayi ile çalışmakta ve bayilerimizi müşteri değil, iş ortağı gibi görmekteyiz. Devamlılık, kalite ve hizmet ilkemizdir. T

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

Dünyanın en iyi markaları tek noktada buluşuyor.

1999den beri Türkiyenin çeşitli bölgelerinde hizmet vermekteyiz. 11 kişilik kadromuz ile Türkiyenin çeşitli bölgelerinde 165 bayi ile iş ortağıyız. Devamlılık, dayanıklılı ve kaliteli hizmet ilkemizdir.